Dům, Dílna, Zahrada  Domácí spotřebiče  Vysavače  Ecovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home…
Ecovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTA
Ecovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTAEcovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTAEcovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTAEcovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTAEcovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTA
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Ecovacs Deebot 950, robotický vysavač, Smart Navi+virtuální zdi, Smart Home kompatibilní, OTA

Technické specifikace Chytrá mapovací a navigační technologie Smart Navi™ 3.0 Kombinace vysavače a mopu Automatické zvýšení výkonu na kobercích Virtuální hranice Chytrá mapovací a navigační technologie Smart Navi™ 3.0 DEEBOT používá technologii Smart Navi™ 3.0, pomocí které naskenuje váš domov a vytvoří v aplikaci ECOVACS Home interaktivní mapu. Tato mapa poskytuje různé…
Kategorie: Vysavače
Kód: 2869617PN: D950Výrobce: EcovacsZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
14 588   včetně DPH
Cena bez DPH: 12 056 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)24.9. / od 190 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Technické specifikace

  • Chytrá mapovací a navigační technologie Smart Navi™ 3.0
  • Kombinace vysavače a mopu
  • Automatické zvýšení výkonu na kobercích
  • Virtuální hranice
Obr. Chytrá mapovací a navigační technologie Smart Navi™ 3.0 1523940a

Chytrá mapovací a navigační technologie Smart Navi™ 3.0

DEEBOT používá technologii Smart Navi™ 3.0, pomocí které naskenuje váš domov a vytvoří v aplikaci ECOVACS Home interaktivní mapu. Tato mapa poskytuje různé funkce včetně možnosti zvolit a upravit oblast, která se má uklidit.

Obr. Vysoce efektivní a inteligentní úklidová trasa 1523940b

Vysoce efektivní a inteligentní úklidová trasa

Poté, co DEEBOT naskenuje váš domov a vytvoří v aplikaci interaktivní mapu, automaticky naplánuje nejefektivnější trasu úklidu tak, aby co nejlépe vyhovovala vašemu prostředí. Za pomoci systematického úklidového vzorce dokáže DEEBOT uklidit váš domov důkladně a především zvládne větší oblast.

Obr. Virtuální hranice 1523940c

Virtuální hranice

Máte doma kouty nebo jiné prostory, kde nechcete, aby DEEBOT vysával, protože tam něco leží na zemi? S robotem DEEBOT OZMO 950 to není problém. Jednoduše v aplikaci ECOVACS Home vytvořte virtuální hranice definující prostor, kde DEEBOT nemá vysávat.

Obr. Vytvořte prioritní oblast v režimu Oblast (Area) 1523940d

Vytvořte prioritní oblast v režimu Oblast (Area)

Interaktivní mapa v aplikaci ECOVACS Home automaticky rozdělí váš domov do různých oblastí pro optimální úklid. To vám poskytuje možnost rozhodnout o pořadí úklidu jednotlivých oblastí, a zároveň můžete určit oblasti, které chcete z úklidu vynechat.

Obr. Úklid různých druhů nečistot 1523940e

Úklid různých druhů nečistot

Nástavec pro vysávání lze upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Rotující hlavní kartáč robota DEEBOT provádí hlubší úklid, obzvláště na kobercích. Vstup pro přímé sání účinně vysává vlasy, aniž by se zamotaly do kartáče.

Obr. Automatické zvýšení výkonu na kobercích 1523940f

Automatické zvýšení výkonu na kobercích

Robot DEEBOT má funkci rozpoznání koberce. Používá inovativní technologii, která zvýší sací výkon v okamžiku, kdy se robot přesune na koberec.

Obr. Maximální výkon v režimu MAX 1523940g

Maximální výkon v režimu MAX

V režimu MAX si DEEBOT poradí i s odolnými nečistotami a snadno je odstraní. V tomto režimu se sací síla robota DEEBOT zvýší až dvakrát, a to na pevných podlahových krytinách i na koberci.

Parametry

ProduktRobotický vysavač