Hračky, hobby, sport, zábava  Hračky  Dětské kostky GEOMAG GEO-121 magnetické 4ks
Dětské kostky GEOMAG GEO-121 magnetické 4ks
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Dětské kostky GEOMAG GEO-121 magnetické 4ks

Geomag Magicube Printed Insects je skvělý způsob, jak seznámit batolata ve věku 1,5 roku a starší s učením hrou. Sada se skládá ze 4 magnetických krychlových bloků a 3 karet - mapující vzory na nich zobrazené, dítě lépe pozná svět hmyzu a zároveň rozvíjí kreativitu a manuální dovednosti. Stimulace a rozvoj Každý blok Magicube je navržen tak, aby rozvíjel motoriku a zrakové…
Kategorie: Hračky
Kód: 3819308Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
554   včetně DPH
Cena bez DPH: 458 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)19.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)21.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Geomag Magicube Printed Insects je skvělý způsob, jak seznámit batolata ve věku 1,5 roku a starší s učením hrou. Sada se skládá ze 4 magnetických krychlových bloků a 3 karet - mapující vzory na nich zobrazené, dítě lépe pozná svět hmyzu a zároveň rozvíjí kreativitu a manuální dovednosti.

Stimulace a rozvoj
Každý blok Magicube je navržen tak, aby rozvíjel motoriku a zrakové vnímání. Vytvářením různých kombinací si děti procvičují rozpoznávání tvarů a barev, poznávají různé druhy hmyzu a zároveň podněcují jejich zvědavost na svět.

Vzdělávací STEM přístup
Sada Magicube Insects není jen hračka, ale také nástroj, který podporuje učení vědy, techniky, inženýrství a matematiky (STEM). Podporuje rozvoj logického myšlení a porozumění přírodnímu světu zábavnou a poutavou formou.

Trvanlivost a bezpečnost
Produkty Geomag jsou známé svou odolností a bezpečností. Kostky Magicube Printed Insects jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují bezpečnou hru i těm nejmenším dětem.

Obsah balení:

4x magnetický blok
3x oboustranná karta