Počítače a kancelář  Síťové prvky  C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch…
C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch kabel - jednoduchý režim ST (M) do jednoduchý režim SC (M) - 30 m - optické vlákno - 9 / 125 mikron - OS1 - neobsahuje halogen - žlutá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

C2G SC-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch kabel - jednoduchý režim ST (M) do jednoduchý režim SC (M) - 30 m - optické vlákno - 9 / 125 mikron - OS1 - neobsahuje halogen - žlutá

Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2844186PN: 85585Výrobce: C2GZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 126   včetně DPH
Cena bez DPH: 931 Kč
Cena po registraci:
1 100 Kč
Cena bez DPH: 909 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)12.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)14.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.