Počítače a kancelář  Síťové prvky  C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch…
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch kabel - jednoduchý režim SC (M) do jednoduchý režim LC (M) - 15 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - OS1 - neobsahuje halogen - žlutá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch kabel - jednoduchý režim SC (M) do jednoduchý režim LC (M) - 15 m - optické vlákno - duplex - 9 / 125 mikron - OS1 - neobsahuje halogen - žlutá

Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2988769PN: 85592Výrobce: C2GZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
808   včetně DPH
Cena bez DPH: 668 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.1. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.1. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.