Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Baseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bílá
Baseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bílá
Baseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bíláBaseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bílá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus Super SI set adaptéru USB-C 20W a kabelu USB-C do Lightning 1m, bílá

Rychlá nabíječka Baseus Super Si Kompaktní nabíječka Baseus TZCCSUP-B01 vám umožní rychle nabít zařízení s výkonem až 20 W. Díky složitému bezpečnostnímu systému chrání napájená zařízení před poškozením. Vyznačuje se kompatibilitou s celou řadou smartphonů a tabletů a rozsah střídavého napětí 100-240 V umožňuje jeho použití téměř kdekoli na světě. Jeho obrovské možnosti jdou…
Kategorie: Příslušenství
Kód: 3193767PN: TZCCSUP-B02Výrobce: BaseusZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
640   včetně DPH
Cena bez DPH: 529 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.8. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Rychlá nabíječka Baseus Super Si

Kompaktní nabíječka Baseus TZCCSUP-B01 vám umožní rychle nabít zařízení s výkonem až 20 W. Díky složitému bezpečnostnímu systému chrání napájená zařízení před poškozením. Vyznačuje se kompatibilitou s celou řadou smartphonů a tabletů a rozsah střídavého napětí 100-240 V umožňuje jeho použití téměř kdekoli na světě. Jeho obrovské možnosti jdou ruku v ruce s jeho malou velikostí - můžete jej snadno umístit do kapsy!

Až 3krát rychlejší nabíjení

Pomocí tohoto praktického zařízení můžete nabíjet telefony, které podporují rychlé nabíjení PD, až 3krát rychleji než u tradičních nabíječek. Umožňuje vám doplnit přibližně 50% baterie za pouhých 30 minut. To je skvělý spořič času - nemusíte čekat hodiny, než bude váš smartphone opět připraven k provozu!

Bezkonkurenční bezpečnost používání

Nabíječka Baseus automaticky upravuje hodnotu intenzity podle typu napájených zařízení, aby zajistila optimální rychlost nabíjení a chránila je před poškozením. Zařízení má také speciální ochranu proti přetížení, zkratu a přehřátí. Pouzdro z plastu ABS přispívá k účinnější distribuci tepla, chrání vás před popáleninami a předchází poškození nabíječky.

Bude účtovat mnoho různých zařízení

Produkt je kompatibilní se všemi iPhony, které podporují rychlé nabíjení. Je také ideální pro smartphony nebo tablety se systémem Android. Můžete jej také úspěšně použít ve spojení s powerbankami, stolními lampami nebo manuálními ventilátory. Díky podpoře několika protokolů rychlého nabíjení můžete tuto jedinečnou nabíječku používat téměř v každé situaci!

Obrovské možnosti, malá velikost

Díky použití technologie Super Si bylo možné zmenšit velikost nabíječky a zároveň zvýšit její možnosti. Zařízení je extrémně efektivní a bezpečné. Může také pracovat při vysokých teplotách. Zůstává však extrémně malý a lehký - nezatěžuje vaše zavazadla, můžete si je dát do tašky nebo dokonce do kapsy a odnést si je kamkoli potřebujete.

Včetně kabelu vysoké kvality

Sada obsahuje také praktický kabel Baseus USB-C na Lightning o délce 1 m. S jeho pomocí můžete plně využít výhody nabíječky a efektivně nabíjet svá zařízení. Výrobek je vyroben z odolného PVC, díky němuž je vysoce odolný proti opotřebení. Tento užitečný kabel vám umožní rychle a pohodlně nabít konkrétní zařízení, kdykoli budete potřebovat.

Specifikace:

 • Výrobce: Baseus
 • Název: Super Si Quick Charger 1C
 • Model: TZCCSUP-B02
 • Hmotnost: 49 g
 • bílá barva
 • Vstup: AC 100V-240V ~, 50 / 60Hz, 0,8A
 • USB-C výstup: 5V = 3A, 9V = 2A, 9V = 2,22A, 12V = 1,67A, 15V = 1,3A, 20W Max.
 • Specifikace - kabel
 • Výrobce: Baseus
 • Název: Jednoduchý datový kabel moudrosti typu C na iP
 • Materiál: PVC
 • Délka: 1 m
 • Aktuální: 2,3A
 • Rozhraní: USB-C na Lightning

Parametry

Druh příslušenstvíNabíječky