Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser zajišťuje dosah až 10km při použití Singlemode vlákna. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 10 Gbps Typ vlákna: Singlemode Dosah: 10 km
Kategorie: Kabeláž a příslušenství
Kód: 3320546PN: J9151EVýrobce: HPZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
26 506   včetně DPH
Cena bez DPH: 21 906 Kč
Běžná maloobchodní cena: 32 325 Kč
Ušetříte 5 819 Kč (18 %)
Cena po registraci:
26 480 Kč
Cena bez DPH: 21 884 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 7.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser zajišťuje dosah až 10km při použití Singlemode vlákna.

Typ konektoru:2x LC
Rychlost:10 Gbps
Typ vlákna:Singlemode
Dosah:10 km

Parametry

OptikaAno
Provedení switcheModuly