Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Ostatní příslušenství k notebookům  Armor Stlačený vzduch plyn NEHOŘLAVÝ MORE (400g), plyn nezamrzá, nekondenzuje
ARMOR Stlačený vzduch plyn NEHOŘLAVÝ MORE (400g), plyn nezamrzá, nekondenzuje
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Armor Stlačený vzduch plyn NEHOŘLAVÝ MORE (400g), plyn nezamrzá, nekondenzuje

Oproti zažitému povědomí se nejedná o stlačený vzduch, nýbrž o speciální plyn, který zajišťuje unikátní vlastnosti našeho výrobku. Na rozdíl od levnějších řešení na bázi hořlavých plynů, náš plyn nezamrzá, nekondenzuje a hlavně eliminuje riziko vznícení při použití u elektroniky a elektrických spotřebičů. Ve skutečnosti na trhu existuje jediný speciální plyn, který lze takto…
Kategorie: Ostatní příslušenství k notebookům
Kód: 3566350PN: M10105Výrobce: ArmorZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
899   včetně DPH
Cena bez DPH: 743 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Oproti zažitému povědomí se nejedná o stlačený vzduch, nýbrž o speciální plyn, který zajišťuje unikátní vlastnosti našeho výrobku. Na rozdíl od levnějších řešení na bázi hořlavých plynů, náš plyn nezamrzá, nekondenzuje a hlavně eliminuje riziko vznícení při použití u elektroniky a elektrických spotřebičů.
Ve skutečnosti na trhu existuje jediný speciální plyn, který lze takto stlačit, aby měl požadované vlastnosti, a ten je bohužel poměrně drahý. Jedinou alternativou je propan-butan, jenž používá levná konkurence, ale rizika spojená s jeho použitím u el. spotřebičů si asi dokáže každý představit. Stačí ho zkusit fouknout přes zapalovač.

Právě díky svým vlastnostem je i přes vyšší cenu náš nehořlavý plyn u zákazníků a odborné veřejnosti tak dlouhodobě oblíben.

Parametry

PříslušenstvíStlačený vzduch