Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  ARMODD Silentwatch 4 Pro stříbrná s hnědým koženým řemínkem + silikonový řemínek
ARMODD Silentwatch 4 Pro stříbrná s hnědým koženým řemínkem + silikonový řemínek
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ARMODD Silentwatch 4 Pro stříbrná s hnědým koženým řemínkem + silikonový řemínek

Chytré hodinky kompletně v češtině. Funkční se všemi telefony Android a iPhone. Bluetooth volání přímo z hodinek. Prémiové kovové zpracování. Velký displej s vysokým rozlišením. Více než 100 ciferníků a možnost nahrát si vlastní fotografii na ciferník. Otočné kolečko pro pohodlné ovládání. Sportovní silikonový řemínek od nás dostanete zdarma. Design navržený pro muže, kteří…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 3699550PN: 9003Záruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Chytré hodinky kompletně v češtině. Funkční se všemi telefony Android a iPhone. Bluetooth volání přímo z hodinek. Prémiové kovové zpracování. Velký displej s vysokým rozlišením. Více než 100 ciferníků a možnost nahrát si vlastní fotografii na ciferník. Otočné kolečko pro pohodlné ovládání. Sportovní silikonový řemínek od nás dostanete zdarma.

Design navržený pro muže, kteří rádi posouvají své limity
Chytré hodinky ARMODD Silentwatch 4 Pro jsou luxusním klíčem moderního muže k sama sobě a světu okolo něj. Předvídají za vás a jsou tichým strážcem všeho důležitého. Volejte přímo z hodinek a sledujte vše od e-mailů až po tep srdce.

Displej splňuje veškerá očekávání. Ciferník o velikosti 1,32 palců s vysokým rozlišením a výbornou čitelností na slunci. Čeká vás tak efektivní zobrazování zdravotních a sportovních údajů.

7 Klíčových vlastností ARMODD Silentwatch 4 Pro
- Kompletně v češtině a plně dotykový displej o velikosti 1,32 palců bez černých okrajů s vysokým rozlišením
- Upozornění na příchozí hovory, SMS, e-maily a zprávy z aplikací
- Volání přímo z chytrých hodinek přes Bluetooth
- Velká databáze ciferníků včetně animovaných a možnost nahrání vlastní fotky na ciferník
- Prémiové zpracování a elegantní otočné kolečko pro změnu ciferníku/přechod v menu
- Měří tep v reálném čase i v pravidelných intervalech a orientačně krevní tlak
- Sportovní režimy: chůze, běh, cyklistika, švihadlo, badminton, basketbal, fotbal

Funkce volání přímo z chytrých hodinek
Pro rychlé vyřízení hovoru s přáteli nebo rodinou jsou super parťákem, na kterého je vždy spolehnutí. Odpadá tak otravná povinnost přišpendleného mobilu v ruce.

Dálkové ovládání hudby za pomoci hodinek si také hned oblíbíte. Pozor, je to návykové! Zjednodušení mnoha takovýchto mikro-pohybů znamená daleko větší plynulost a svobodu. A to chcete!

Pohlídají, probudí i poradí a ve všem se přizpůsobí
Pravý muž je pánem svého času. Buďte jím i vy! Se špičkovými chytrými hodinkami tento efekt maximalizujete. Během pár vteřin se dozvíte o své kondici, aktuálním zdraví, co je potřeba vyřídit a kdo se po vás ptá.

A víte, že kvalitní spánek je základ pro kvalitní život? ARMODD Silentwatch 4 Pro detailně odhalí, jak dobře spíte. A při probuzení (nejdůležitější část dne!) buďte zkrátka v pohodě, protože chytré hodinky vás jemnými vibracemi citlivě probudí.

Prémiové kovové zpracování
Ušlechtilý a jemný kov působí moderně a svěže. Jeho klíčový benefit spočívá v materiálové čistotě a vysoké výrobní kvalitě zohledňující každodenní používání chytrých hodinek.

Hodinky vynikají v každém vašem pohybu. Dokonale se přizpůsobí vašemu dennímu tempu a okolí si toho ihned všimne. V tichosti elegance je vždy skrytá mocná síla neuvěřitelných rozměrů.