Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  Amazfit GTS 2 e Moss Green
Amazfit GTS 2 e Moss Green
Amazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss GreenAmazfit GTS 2 e Moss Green
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Amazfit GTS 2 e Moss Green

Celoplošné sklo, tenké a elegantní Design bez okrajů využívá nádherně tvarované zakřivené sklo, které se třpytí jako kus křišťálového nefritu, aby vytvořilo silný a integrovaný vizuální zážitek. Nádherné a dynamické křivky těla z hliníkové slitiny poskytují pohodlný a lehký nositelný zážitek a hodinky také obsahují vakuovou vrstvu na povrchu skla, která chrání obrazovku proti…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 3073251PN: A2021-MGVýrobce: XiaomiZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 125   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 583 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 290 Kč
Ušetříte 165 Kč (5,01 %)
Cena po registraci:
3 081 Kč
Cena bez DPH: 2 547 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 16.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 16.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Celoplošné sklo, tenké a elegantní

Design bez okrajů využívá nádherně tvarované zakřivené sklo, které se třpytí jako kus křišťálového nefritu, aby vytvořilo silný a integrovaný vizuální zážitek. Nádherné a dynamické křivky těla z hliníkové slitiny poskytují pohodlný a lehký nositelný zážitek a hodinky také obsahují vakuovou vrstvu na povrchu skla, která chrání obrazovku proti poškrábání a opotřebení. 1,65“ HD AMOLED displej je porovnatelný v jasu k těm nejnovějším smartphonům. Hustota pixelů 341ppi umožňuje, aby byl displej jasný a věrný, s živými barvami, které zajišťují hladkou čitelnost a pohled na ně se vám nikdy neomrzí.

Komplexní ochrana zdraví - měření kyslíku a tepové frekvence

Hodinky jsou vybaveny nejnovějším vysoce přesným optickým senzorem BioTracker™ 2 PPG vyvinutým technologií Huami s výkonným senzorovým motorkem které skutečně realizují všestrannou ochranu Vašeho zdraví. SpO2 je hlavním ukazatelem lidského zdraví. Proto naše nové modernizované Amazfit GTS 2e představují funkci měření SpO2. Když se zapojíte do vyčerpávající psychické práce, běžíte maraton nebo děláte intenzivní venkovní cvičení, můžete otestovat svou úroveň SpO2 v okamžiku, kdy se začnete cítit špatně. Získejte lepší pochopení vaší fyzické kondice a udržte své zdraví pod kontrolou. Hodinky jsou vybaveny přesným 24hodinovým monitorováním srdečního tepu, které pokrývá zóny srdečního tepu, abyste si byli vědomi účinku cvičení, a poskytují varování, když je vaše klidová srdeční frekvence abnormálně zvýšená.

PAI™ Systém hodnocení zdravotního stavu

Hodnota PAI™ se vypočítá zpracováním dat o srdečním tepu, době cvičení a dalších komplexních informacích o zdravotním stavu pomocí algoritmu. Tato hodnota poskytuje individuální hodnocení stavu pro každého uživatele na základě jejich specifických zdravotních údajů a nabízí každému jedinečný zážitek. PAI™ lze použít s většinou druhů cvičení ve vašem každodenním životě.

Monitoring kvality spánku pro optimální výkon

Dobrý noční spánek je dnešním moderním světě nejvyšší prioritou. Hodinky proto podporují hloubkové monitorování spánku, které může přesněji určit fázi spánku (lehký spánek, hluboký spánek, fáze REM), sledují stav dýchání ve spánku a poskytují kvalitní analýzu a návrhy na zlepšení na základě nočního spánku. Hodinky také rozpoznají denní zdřímnutí více než 20 minut, aby bylo možné zaznamenat úplné informace o spánku.

Sledujte hladinu stresu

Stres je základní příčinou mnoha zdravotních problémů a tak můžete hodinky použít ke kontrole, k zjištění kde leží vaše osobní úroveň stresu - uvolněná, normální, střední nebo vysoká. Kdykoli se cítíte pod tlakem v průběhu dne, můžete se uvolnit a snažit se stres redukovat.

Inteligentní hlasový asistent

Hlasové operace na hodinkách můžete provádět bez přístupu k internetu pomocí funkce offline hlasového ovládání – včetně zapnutí sportovních režimů nebo otevření funkce sledování srdečního tepu.

90 vestavěných sportovních módů včetně inteligentního rozpoznávání sportovních režimů

Hodinky Amazfit GTS 2e jsou vybaveny 90 vestavěnými sportovními režimy, které umožňují pokrýt potřeby většiny sportovních nadšenců. Jakmile dokončíte cvičení, systém vygeneruje zprávu o analýze, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičebního plánu. Inteligentní rozpoznávání sportovních režimů také eliminuje potřebu ručně vybrat sportovní režimy, takže hodinky jsou vždy připraveny k akci. Díky profesionální vodotěsnosti, která nabízí ochranu až do hloubky 50 metrů, jsou hodinky na stejné úrovni jako tradiční high-end hodinky a mohou být nošeny bez starostí při každodenním použití nebo při plavání.

Přizpůsobitelné výstrahy

Díky vylepšeným haptickým vibracím poskytují hodinky při přijímání oznámení ostřejší a rychlejší zpětnou vazbu. Díky haptickému lineárnímu motorku lze vibrace nastavit na různé doby trvání, což přináší prvotřídní pocit. Obrazovku hodinek lze otočit o 180°C , což je vhodné jak pro leváky, tak pro praváky a může být také uzamčena heslem, aby se zabránilo tomu, že k nim budou přistupovat jiní, když zrovna nemáte hodinky na ruce. Schopnost detekce nošení může dokonce automaticky zamknout hodinky, když je sundáte.

Technické specifikace

 • Design: 2.5D zakřivené sklo s bezrámečkovým designem
 • Velikost: 42.8x35.6x9.8mm
 • Váha: 25g (bez pásku)
 • Tělo: Slitina hliníku
 • Spodní kryt: Plastové matné pouzdro
 • Počet tlačítek: 1
 • Vodotěsnost: 5 ATM (50 metrů)
 • Displej: 1.65“ AMOLED
 • Dotykový panel: Tvrzené sklo + povrchová ochrana proti otiskům prstů
 • Rozlišení: 348x442
 • PPI: 341
 • Kapacita baterie: 246 mAh
 • Nabíjecí metoda: Magnetický nabíjecí stojánek
 • Nabíjecí čas: cca 2 hodiny
 • Typická výdrž baterie: 14 dní
 • Běžná výdrž baterie: 24 dní
 • Výdrž při nejvyšším zatížení: 7 dní
 • Senzory: samostatně vyvinutý BioTracker™ 2 PPG společností Huami (s podporou saturace kyslíku v krvi), biologický data sensor
 • Senzory pro pohyb: Akcelerometr, Gyroskop, Kompas, Senzor okolního osvětlení, Senzor tlaku okolního vzduchu, Teplotní čidlo
 • Připojení: Bluetooth 5.0 /BLE
 • Materiál řemínku: Silikon
 • Šířka řemínku: 20 mm
 • Spona: Klasická spona
 • Zapínací mechanismus: Rychlé uvolnění
 • Podporované zařízení: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší
 • Aplikace: Zepp App

Parametry

FunkceMěření tepu
FunkceVýpočet spálených kalorií
FunkceKrokoměr
FunkceNabíjecí
FunkcePropojení s mobilem
FunkceVoděodolné
ZařízeníHodinky