Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  Chytré hodinky  Amazfit GTR 2e Slate Grey
Amazfit GTR 2e Slate Grey
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Amazfit GTR 2e Slate Grey

Amazfit GTR 2e přijímá nový designový koncept; produkt nemá na přední straně zjevné ohraničení, což přináší vizuální zážitek bez hranic. Ciferníky dostupné v obchodě s ciferníky budou aktualizovány; Always-on displej: Když je obrazovka zapnutá, zobrazuje obsah systému. Když je obrazovka v pohotovostním režimu, zobrazuje čas. Tato funkce vyžaduje, aby uživatelé ručně…
Kategorie: Chytré hodinky
Kód: 3040940Výrobce: XiaomiZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 454   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 855 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 690 Kč
Ušetříte 236 Kč (6,4 %)
Cena po registraci:
3 407 Kč
Cena bez DPH: 2 815 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 8.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Amazfit GTR 2e přijímá nový designový koncept; produkt nemá na přední straně zjevné ohraničení, což přináší vizuální zážitek bez hranic.

Ciferníky dostupné v obchodě s ciferníky budou aktualizovány;

Always-on displej: Když je obrazovka zapnutá, zobrazuje obsah systému. Když je obrazovka v pohotovostním režimu, zobrazuje čas. Tato funkce vyžaduje, aby uživatelé ručně nastavili „Always-on display“. Uživatel může tuto funkci zapnout nebo vypnout pomocí hodinek či aplikace.

24hodinová automatická detekce srdeční frekvence vyžaduje, aby uživatel v aplikaci nastavil a zapnul funkci „detekce zdraví srdce”; minimální hodnotu lze nastavit na 1 minutu; tuto funkci nelze použít pro lékařské účely ani jako základ pro lékařskou diagnostiku. U výstrah na abnormálně zvýšenou srdeční frekvenci, když je dosaženo nastavené hodnoty výstrahy a za posledních 10 minut není patrná žádná aktivita, hodinky zavibrují. Výsledky detekce jsou poskytovány pouze pro informaci. Pokud se necítíte dobře, poraďte se s odbornými zdravotnickými zařízeními. Měření srdeční frekvence nelze provádět během plavání a přesnost měření může být ovlivněna faktory, jako je barva kůže, typ cvičení a teplota prostředí;

Hladina SpO2 může ovlivnit hladinu kyslíku v různých orgánech. Pokud je hladina příliš nízká, může to vést k závratím, bolestem hlavy nebo zástavě srdce. Tento výrobek není lékařským zařízením. Naměřené údaje jsou určeny pouze pro informaci a nelze je použít k provedení profesionální diagnostiky nebo sledování zdravotních stavů. Přesnost dat bude navíc ovlivněna, pokud oblast snímače přijde do styku s pokožkou, která je tetovaná, pigmentovaná nebo hluboce tónovaná, a při nízkých teplotách. Chcete-li měřit SpO2, držte ruku v klidu.

Studie HUNT Fitness naznačuje, že lidé, kteří udržují skóre PAI™ 100 nebo vyšší, vykazují nižší riziko hypertenze, srdečních onemocnění a cukrovky typu 2. HUNT Fitness Study: Tuto studii provedl profesor Ulrik Wisloff z Lékařské fakulty Norské univerzity vědy a technologie. Trvala více než 35 let a měla více než 230 000 účastníků. Chcete-li použít tuto funkci, musí být povoleno celodenní monitorování srdeční frekvence.

Monitorování spánku: dokáže zaznamenávat noční spánek a zdřímnutí. Když zjistí, že uživatel spí mezi půlnocí a 6:00, lze dobu spánku mezi 18:00 předchozího dne a 11:00 zaznamenat jako dobu nočního spánku; spánek mezi 11:00 a 18:00 trvající déle než 20 minut se zaznamenává jako zdřímnutí. Spánek trvající méně než 20 minut se nezaznamenává.

REM, také známý jako rychlý pohyb očí, je základem pro normální biologický rytmus a udržení života savců. Představuje přibližně 20–25% celého nočního spánkového cyklu. Vyznačuje se rychlým pohybem očí, smíšenou frekvencí EEG s nízkou amplitudou a relaxací svalového napětí. Fáze rychlého pohybu očí je fáze spánkového cyklu související se sny.

Podle normy GB/T 30106-2013 dosahuje hydroizolace 50 metrů. Amazfit GTR 2e byly testovány Národním centrem pro dohled a kontrolu kvality hodin, číslo zprávy: SWT2010-04. Při plavání nelze nosit řemínky z pravé kůže nebo kůže. Pokud potřebujete hodinky nosit při plavání, vyměňte je za silikonový řemínek. Pro zachování dobrého zážitku hodinky co nejdříve po namočení ve vodě otřete. Vodotěsnost může ovlivnit celá řada faktorů, laboratorní vodotěsný test 50 metrů je pouze orientační. Obrázek ukazuje účinek produktu, skutečné použití není vhodné pro vysokorychlostní vodní sporty a potápění.

Výdrž baterie se může lišit v závislosti na nastavení, provozních podmínkách a dalších faktorech. Skutečný výsledek se tedy může lišit od laboratorních údajů.

Scénář běžného použití: Srdeční frekvence je vždy zapnutá, monitorování spánku povoleno; rozsvícení obrazovky kvůli 150 zprávám denně, probuzení displeje zvednutím ruky 30krát denně, vysoký jas obrazovky po dobu 5 minut; cvičení 3krát týdně, GPS zapnutá po dobu 30 minut.

Scénář základního použití: Vypnuté Bluetooth připojení, monitorování srdeční frekvence a další funkce telefonu, aktivní je pouze probuzení zvednutím ruky 100krát denně.

Scénář intenzivního použití: Monitorování srdeční frekvence je neustále aktivní, monitorování spánku, monitorování kvality dýchání při spánku a monitorování stresu je povoleno; rozsvícení obrazovky kvůli 150 zprávám denně,probuzení displeje zvednutím ruky 100krát denně, vysoký jas obrazovky po dobu 15 minut; cvičení 3krát denně, GPS zapnutá po dobu 30 minut;

Offline hlasový asistent podporuje pouze anglické hlasové příkazy.

Funkci automatického zámku je třeba nastavit ručně v nastavení hodinek.

Integrovaný senzor hodinek měří teplotu kontaktní oblasti v reálném čase. Chcete-li získat přesnější hodnotu teploty, nechte hodinky pokračovat v měření kontaktní oblasti po dobu delší než 15 minut. Umístěte hodinky do vzduchu, abyste změřili aktuální teplotu okolí, nebo je noste na zápěstí, abyste změřili teplotu pokožky na zápěstí. Teplota pokožky zápěstí je snadno ovlivněna vnějšími podmínkami, jako je prostředí, a liší se od tělesné teploty. Výsledky měření slouží pouze pro informaci, nikoli pro lékařské účely; pokožku zápěstí a teplotu prostředí nelze měřit současně, pouze samostatně.

Tento výrobek není lékařským zařízením.

Rádiové vlny generované zařízením mohou ovlivnit normální provoz implantovaného lékařského vybavení nebo osobního lékařského vybavení, jako jsou kardiostimulátory a naslouchadla. Pokud používáte tato zařízení, obraťte se na jejich výrobce ohledně omezení používání tohoto zařízení.

Parametry

Kapacita baterie (mAh)471